Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«ТАБІР МИРУ» ЗАПРОШУЄ

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації було проведено Конкурс із залучення коштів обласного бюджету для надання соціальних послуг, а саме: послуг спрямованих на організацію доступного та змістовного оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій області (далі – Конкурс)

Переможцем даного Конкурсу було визначено Громадську організацію «Простір рівних можливостей» (далі – Переможець), з якою було укладено відповідний договір про надання соціальних послуг.

Так, згідно з умовами Конкурсу передбачено організацію змістовного оздоровлення, відпочинку та дозвілля 150 дітей віком від 14 до 17 років пільгових категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», протягом 4 днів у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку наметового типу «Табір Миру», розташованого в с. Миропілля Краснопільського району за наступним графіком:

-         75 дітей у період з 28 червня по 01 липня 2019 року;

-         75 дітей у період з 07 по 10 серпня 2019 року.

При цьому, звертаємо вашу увагу, що перевага надаватиметься дітям – вихованцям та студентам вищих професійних училищ, коледжів, технікумів. Можливим варіантом є направлення команд зазначених навчальних закладів. Формування груп дітей на кожну із зазначених дат відбуватиметься з урахуванням дати подання відповідних заяв.

Для направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення та відпочинок до ДЗОВ НТ «Табір Миру» в рамках виконання соціального замовлення необхідними є наступні документи:

1. Копія свідоцтва про народження (паспорту громадянина України).

2. Документи, що підтверджує належність дитини до однієї з пільгових категорій, визначених законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (копія).

3. Заява від батьків (осіб, що їх замінюють) на надання соціальних послуг з проведення заходів, спрямованих на організацію змістовного оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей пільгових категорій встановленої форми.

Організаторами буде забезпечено централізований довіз дітей з м. Суми до табору та у зворотному напрямку.

Під час підбору та направлення дітей просимо, також, інформувати батьків (осіб що їх замінюють) з умовами перебування у таборі, інформацією про табір та вирядом необхідних речей, що додаються.

Звертаємо увагу, що діти, які направлятимуться на оздоровлення та відпочинок до ДЗОВ НТ «Табір Миру» в рамках виконання соціального замовлення, мають право на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку в інших таборах за рахунок бюджетних коштів.

Ураховуючи вищевикладене, просимо вас розповсюдити дану інформацію серед зацікавлених осіб та сприяти підбору та направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення та відпочинок до ДЗОВ НТ «Табір Миру» у зазначені терміни. Просимо у термін до 18.06.2019 надати управлінню молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації інформацію щодо кількості бажаючих на кожну із змін (періодів), у терміни до 24.06.2019 та до 01.08.2019 відповідно списки дітей пільгових категорій за встановленою формою, що направлятимуться на оздоровлення та відпочинок до ДЗОВ НТ «Табір Миру» в рамках виконання соціального замовлення в електронному вигляді на адресу: sumy_molod_odа@ukr.net.

До листа додаємо форму заяви від батьків (осіб, що їх замінюють), інформаційну довідку про табір, пам’ятку для батьків (осіб, що їх замінюють).

СПИСОК

дітей, які проживають на території __________________________ району/міста/міської, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади/установи/організації/закладу

та направляються на оздоровлення та відпочинок до

ДЗОВ НТ «Табір Миру»

з ___________ по ____________ 2019 року

 

№ пор.

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце навчання,

клас

Домашня адреса

П.І.Б. батьків (осіб, які їх замінюють), телефон

Категорія