Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РАДІСНІ ДИТЯЧІ ГОЛОСИ ЗНОВУ ЛУНАЮТЬ В С.НОВОМУТИН - У ТАБОРІ «ЗІРКА» ВІДКРИЛАСЯ ПЕРША ЗМІНА

26 червня розпочалась перша зміна в районному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зірка». Діти з нетерпінням чекали на зустріч зі старими друзями і знайомство з новими

Завідувач сектором молоді та спорту Конотопської РДА Тетяна Рябко відзначила, що протягом 21 дня у першу зміну планується оздоровити 170 дітей. Серед них є діти пільгових категорій, яким путівка надається безкоштовно. Певна кількість путівок надана з частковою оплатою: тобто частину - за рахунок коштів бюджетів сільських рад та районного, батьків або профспілки. Також передбачено оздоровлення дітей за повну вартість, яка складає 4 100 грн.

Звичайно, для дітей в таборі передбачено повноцінне якісне 5-разове харчування, проведення спортивних змагань, ігор, конкурсів, квестів, туристичних походів, купання в річці.

Літня пора, яка вже почалася, дасть змогу дітворі добре відпочити та набратися сил для наступного навчального року, знайти вірних друзів, спробувати себе в чомусь новому, а посадовці зроблять все можливе, щоб це літо запам’яталося тільки приємними спогадами.