Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПИТАННЯ НАЛЕЖНОГО ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ У ЦЕНТРІ УВАГИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Під керівництвом голови РДА Миколи ГОРБЕНКА відбулася нарада з питань функціонування районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка»

У засіданні взяли участь директор та працівники табору, відповідальні особи райдержадміністрації.

Присутні заслухалиінформацію директора «Зірки» Ніни ПУШНЯКОВОЇ про підсумки проведення І зміни та готовності закладу до прийому дітей, які заїдуть на другу зміну. Зазначено, що всі проведені вихователями та вожатими заходи спрямовувались на покращення та зміцнення фізичного та психологічного здоров’я підлітків, розвиток їх здібностей та талантів. Окрім організації змістовного відпочинку дітей було забезпечене і їх збалансоване харчування.

Під час обговорення результатів І зміни визначенні і окремі проблемні аспекти функціонування табору, які потрібно врахувати та усунути, зокрема і під час ІІ зміни.

Микола ГОРБЕНКО зауважив, що головне для оздоровчої кампанії – це створення безпечних умов для дітей та якісний підбір педагогічних кадрів. Від останніх залежить наскільки перебування в таборі для дитини буде корисним та розвивальним, адже головне завдання основного табірного періоду - забезпечити зайнятість кожної дитини, щоб хоч під час літнього відпочинку відволікти її від сучасних гаджетів.  "Для  сучасних дітей необхідно запропонувати справи, які відповідають їх розвитку і віку, тому що зайнята дитина - це керована дитина", - наголосив очільник району.