Районна газета

ШКОЛЯРІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ЕСЕ «Я – ЄВРОПЕЄЦЬ» (2)

Переможці отримають можливість відвідати Литву

Молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Секретаріату Кабміну проводять конкурс вже втретє.

До участі запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Переможці Всеукраїнського конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. За рішенням журі автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

Нагадаємо, що у 2013-2015 роках автори кращих робіт відвідали Литовську Республіку, під час поїздки взяли участь у презентації діяльності Європейського молодіжного парламенту, Сейму Литовської Республіки, відвідали навчальні заклади, ознайомилися з культурною спадщиною Литви та Польщі.  

Роботи учасників Конкурсу до 12 лютого 2016 року потрібно надіслати на електронну адресу:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Більше інформації про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням: http://sds.in.ua/2015/11/rozpochavsya-iii-vseukrainskiy-konku/