Районна газета

ЧАРІВНЕ ДИВО ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Справжнє чарівне свято  до Дня Святого Миколая відбулось для дітей  із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в РЦСССДМ

 

В затишне міське кафе «Нічка» до діток завітав сам Святий Миколай, який влаштував їм різноманітні конкурси, а винагородою для переможців були цукерки. Не обійшлося свято й без злої лісової Розбійниці, яку перемогла добра Фея.

З одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками, малюків привітав голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО.

З приходом цього дня кожен очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Тому в подарунок працівники «Нічки» пригощали малюків різноманітними ласощами, серед яких були і смачні торти, картофель фрі, піца, соки. Навіть святковий фейєрверк влаштували...

Цікавою виявилась і розважальна програма: дітки танцювали танці «Маленьких каченят», «Буги-вуги», грали в ігри «Струмочок», «Веселий паровозик», «Їстівне та не їстівне», співали в караоке дитячі пісні про «Червоний Капелюшок», «У лісі народилась ялинка», «Від посмішки – сірий день світліше» тощо.

Від Святого Миколая всі учасники заходу отримали подарункові набори з цукерками, а ще - радісні дитячі усмішки і безліч позитивних емоцій!