Районна газета

В ГОСТЯХ У МІКЛУХО-МАКЛАЯ

Незвичайний подарунок для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, підготував Батуринський історико-культурний центр «Вітрила Міклухо-Маклая»

 

Гостей з Конотопського району в центрі зустріли щирими усмішками, гарячим чаєм та солодощами.

Екскурсовод Галина ДРАНЕНКО розповіла присутнім про те, що це вже третій музей в Україні, який було відкрито 17 липня 2014 з нагоди 168 річниці від дня народження вченого мандрівника МИКЛУХО-МАКЛАЯ, за участі нащадків роду Олександра і Надії МИКЛУХО – МАКЛАЙ.

Діти дізналися про родовід МАКЛАЯ, його мандрівки, розглянули матеріали його етнографічних експедицій, макети кораблів та карт.

Мали можливість сфотографуватись біля штурвала корабля у різних костюмах: піратів, воїнів, папуасів, сеньйорів і сеньйорит...

"Головне, що діти отримали незабутні враження від зустрічі. Мабуть, запам`ятаються і слова самого МИКЛУХО-МАКЛАЯ: «Необхідно щось важливе зробити для людей, тільки тоді ти людина»", - так прокоментувала організовану службою у справах дітей екскурсію начальник служби Тетяна ТОЧИЛЕНКО.