Районна газета

ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ КАЗКУ

На традиційне новорічно-різдвяне свято до Конотопського дитячого розважального центру «Калейдоскоп» сьогодні завітали 139 дітей із багатодітних родин району

На малечу та їх батьків чекало безліч сюрпризів та цікава розважальна програма. Діти з радістю брали участь у численних конкурсах, танцювали, співали і фотографувалися з улюбленими казковими героями, поряд працювали батути, роледром, лабіринт. У батьків була можливість поспілкуватись з психологом.

Вітаючи гостей свята, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО побажала, щоб до кожної оселі завітав Дід Мороз і здійснив найзаповітніші мрії та бажання, щобі діти зростали здоровими та щасливими, на радість своїм батькам. Окрему вдячність посадовець висловила організаторам казкового дійства – працівникам «Калейдоскопу», котрі створили чарівну атмосферу свята.

Неабияке захоплення у гостей викликав перегляд вистави  «Що трапилося з Дідом Морозом, або новорічний переполох». У захваті  були присутні й від майстер-класу з виготовлення новорічного сувеніру «Ялинка», що організували працівники районного центру позашкілля.

За словами ініціаторів заходу - працівників районного відділу освіти та РЦСССДМ, головне те, що дітям вдалось подарувати казку, гарний настрій і безліч позитивних емоцій!