Районна газета

ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД СТВОРЕНО ПРЯМУ ТЕЛЕФОННУ ЛІНІЮ З ПИТАНЬ ОСВІТИ

Для встановлення системної комунікації між об’єднаними громадами, урядом та експертами запрацює пряма телефонна лінія Міністерства освіти і науки України

У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл у органів місцевого самоврядування в об’єднаних громад виникає низка питань, які потребують консультації експертів та допомоги фахівців з питань децентралізації у сфері освіти.

ПЕРЕДАЧА ОБЛАСНОЇ ЕСТАФЕТИ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ - 49+»

17 травня 2019 року у районному Будинку культури с. Попівка відбувся урочистий захід з нагоди  передачі обласної естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини - 49+». На святі були присутні:

  1. Завідувач   методичного відділу обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Висоцька Людмила Василівна
    1. Заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Шерудило Тетяна Миколаївна
    2. Заступник голови Дубов’язівської селищної ради Бохан Олена Григорівна.

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ПРОБА ПЕРА»

17 травня 2019 року у місті Суми відбулося урочисте нагородження переможців та призерів ХХІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера»

Серед 105 переможців юних митців слова є вихованці Конотопського районного Центру позашкільної роботи:

- Гарбузова Єлізавета (учениця Гружчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ», керівник Лапузіна Оксана Володимирівна) – ІІ місце;

- Гопфалова Маша (учениця Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ», керівник Микиша Валентина Вікторівна) – ІІІ місце.

ЕСТАФЕТА «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ - 49+» СТАРТУВАЛА НА КОНОТОПЩИНІ

13 травня 2019 року на Конотопщині стартувала обласна естафета закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини - 49+». Перший день естафети пройшов на базі Бочечківського НВК під девізом  «Позашкілля в ОТГ».

У цей день на заходи в рамках естафети завітали представники Бочечківської сільської ради на чолі з сільським головою Граченко С.М., начальник відділу освіти Бочечківської сільської ради Степаненко С.М. та провідні спеціалісти.