Районна газета

ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ ВІДКРИЛИ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Конотопському  районі 14 грудня 2018 року відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської районної ради Сумської області, де надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та допомагатимуть їх соціальній адаптації.

У відкритті комунального закладу «Інклюзивно-ресурсного центру» Конотопської районної ради Сумської області взяли участь голова Конотопської районної державної адміністрації Микола Горбенко, керуючий справами Конотопської районної ради Людмила Щербина, заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяна Шерудило, Дубов’язівський селищний голова Тамара Марусиченко, заступник голови Дубов’язівської селищної ради Юрій Білик.

Заклад покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання. Також фахівці здійснюватимуть виїзди в навчальні заклади району з метою надання методичної та іншої допомоги. «Інклюзивно-ресурсний  центр», надаватиме  послуги  дітям Конотопського  району, Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради. Послуги центру будуть безкоштовними.

У центрі створені та обладнані: сенсорна кімната, в якій діти можуть розслабитись, зосередитись та підготуватись до роботи; кабінет вчителя-логопеда для виправлення вад мовлення; кабінет практичного психолога та вчителя-дефектолога для проведення корекційних занять.

Щасливі дитячі обличчя та посмішки батьків були винагородою керівництву району за складну роботу щодо створення інклюзивного центру.     Враження дітей та відгуки батьків, що відвідали комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської районної ради Сумської області говорить про те, що ми рухаємось в правильному напрямку.