Районна газета

У ПОПІВСЬКОМУ НВК ПОСЕРЕД ЗИМИ РОЗКВІТЛИ КВІТИ

Конотопський районний Центр позашкільної роботи ставить за мету зробити відпочинок вихованців  активним, пізнавальним та наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм в період зимових канікул

Цими днями  вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» разом з керівником Аліною МОРОЗИНСЬКОЮ зробили  оригінальний розпис в  своїй школі: на стінах  Попівського НВК І – ІІ ст розквітли багряні маки та ніжні ромашки. Це додало родзинку в інтер'єр навчального закладу та створило особливу атмосферу для подальшого натхнення.

Вже традиційно вихованці гуртка «Народознавство» (керівник МАРЧЕНКО Л.М.) привітали колядками жителів села Малий Самбір з прийдешнім Різдвом Христовим.

Для вихованців театрального гуртка "Мозаїка" (керівник БУНАК В.О.), що працює на базі Попівського НВК І – ІІІ ст., відбулася розважальна програма «Ми святкуємо Різдво».

Гуртківці Центру позашкільної роботи - учні  Вирівського НВК, в супроводі керівника ІЛЛЯШЕНКА О.І., здійснили екскурсію до зимового лісу, де весело провели час катаючись на санчатах та лижах.

У Тулущанському НВК вихованці гуртка «Креативне рукоділля» (керівник ТИМАЩУК О.В.) взяли участь у конкурсі «Новорічний сувенір». Діти з великим задоволенням виготовили декоративні ялинки, які прикрасять будь-який інтер’єр.

Під час канікул на базі Конотопського районного Центру позашкільної роботи діє виставка декоративно-прикладного мистецтва «Ярмарок новорічних ідей», де представлено креативні ялинки та композиції, створені в різних техніках.

Попереду ще багато насичених днів зимових канікул, а у працівників Конотопського районного Центру позашкільної роботи  - безліч креативних ідей, які подарують дітлахам позитивні емоції  та незабутні враження!