Районна газета

ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ

Сьогодні, в день Соборності України, згадуємо і засвідчуємо повагу подвигу борців за свободу, які відстоювали незалежність і територіальну цілісність нашої держави не тільки сто років назад, але і сучасних героїв

З 21 січня 2019 року в освітніх установах Конотопського району розпочато цикл заходів із презентації книги «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО. 2014-2018», ініціатором і замовником якої стала Сумська обласна державна адміністрація

 Ця книга про українських захисників, справжніх патріотів, які боронять незалежність та цілісність нашої держави на Сході країни. До неї увійшли замальовки та нариси про героїв війни на гарячому українському Донбасі. Серед них достойне місце займає і  наш земляк Дмитро ЛИСЕНКО, уродженець с. Карабутове.

Екземпляри книги були передані в освітні заклади, де їх використовуватимуть для виховання юних патріотів. Презентувати книгу   про українських героїв Сумщини планується у кожній школі протягом січня.

Першими, хто представив книгу учнівській молоді, стали Великосамбірський, Вирівський та Чорноплатівський навчально-виховні комплекси. Були запрошені воїни-односельці сіл Великий Самбір та Чорноплатове, які перебували в зоні АТО: Півень В.П., Матвєєнко В.Б., Литар Р.Б.,  Перепелиця Р.М.