Районна газета

У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ ПРОХОДЯТЬ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі

У період з  28-31 січня 2019 року  відділом освіти Конотопської районної адміністрації заплановано проведення загальношкільних батьківських зборів.Такі зібрання вже пройшли в навчальних закладах сіл Шевченкове,  Соснівка, Грузьке, В’язове. На черзі школи В.Самбору, Духанівки, Дептівки, Кошар, Чорноплатового.

Учасниками зустрічі з батьками школярів є представники районної влади, що  опікуються питаннями освіти, голови сільських рад, депутати органів місцевого самоврядування,  представники громадськості.

Першочерговим для розгляду винесено питання основних засад Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», що вперше визнає юридично поняття "булінгу" в українському законодавстві; ️ передбачає відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу;️ запроваджує контроль директорів шкіл за виконанням заходів по протидії булінгу, розгляд заяв про випадки цькування від учнів та їх батьків.

Також батькам старшокласників нагадали, що попереду закінчення навчального року та початок зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, а отже, необхідно докласти максимум зусиль, щоб випускники Конотопського району продемонстрували гарні результати. 

Актуальним залишається і питання подальшої співпраці батьків і педагогічного колективу по створенню освітнього середовища Нової  Української Школи.

Під час зустрічі заступник голови РДА Тетяна ШЕРУДИЛО висловила вдячність батькам за небайдуже ставлення до проблем школи та висловила впевненість, що вони і надалі, спільно з вчителями та  представниками районної влади, спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху в спільній справі – вихованні успішної особистості.