Районна газета

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ

Обдаровані діти – майбутнє нації, інтелектуальна еліта,  гордість і честь України, її авторитет,  тому підтримка обдарованих дітей є пріоритетним завданням освітянської спільноти.

У приміщенні театру Сумського театру драми і музичної комедії імені М.С. Щепкіна відбулося урочисте вшанування учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, де була представлена делегація Конотопського району на чолі з начальником відділу освіти, молоді та спорту Прасол Г.М.

Дипломи та цінні подарунки  отримали 7 учнів  загальноосвітніх навчальних закладів району: учениця Шаповалівського  НВК  Кірієнко Діана, яка отримала два призових місця - друге з географії та третє з хімії, учні Жовтневського НВК - Спаський Олександр за зайняте друге місце з основ правознавства та Закоморний Дмитро за друге місце з історії,  учениця Тулущанського НВК Завадко Альона за отримане третє місце з української мови та літератури, учень 11 класу Дептівського НВК Теліпко Ярослав за виборене  третє місце з фізичної культури та спорту, учні Дубов'язівського НВК за отримані треті місця -   Коваль Наталія з педагогіки та психології, Мусієнко Анастасія  з екології.

Якісні результати учнівських змагань – це спільні перемоги учасників, учителів, організаторів, батьків – усієї освітянської спільноти. Бажаємо учням-переможцям олімпіад неперевершених і блискучих ідей, виважених рішень, оптимізму, нових звершень і відкриттів.