Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД СТВОРЕНО ПРЯМУ ТЕЛЕФОННУ ЛІНІЮ З ПИТАНЬ ОСВІТИ

Для встановлення системної комунікації між об’єднаними громадами, урядом та експертами запрацює пряма телефонна лінія Міністерства освіти і науки України

У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл у органів місцевого самоврядування в об’єднаних громад виникає низка питань, які потребують консультації експертів та допомоги фахівців з питань децентралізації у сфері освіти.

Відповіді на запитання будуть надавати заступник Міністра освіти і науки України Павло ХОБЗЕЙ, співробітники департаменту загальної середньої освіти, а також експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Пряма телефонна лінія працюватиме 7 та 21 липня з 16.00 до 18.00

Номер прямої телефонної лінії: 044 486 24 42

Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua  у розділі «Опорні школи».

За матеріалами сайту: http://www.minregion.gov.ua/press/news/dlya-ob-yednanih-gromad-stvoreno-pryamu-telefonnu-liniyu-z-pitan-osviti/