Районна газета

ДАРУЄ ДІТЯМ РАДІСТЬ МИКОЛАЙ

Дітей району з числа пільгових категорій,  переможців учнівських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань радо зустрічали на святі з нагоди Дня Св.Миколая

Зокрема, дитячий розважальний центр «Мадагаскар» подарував справжнє свято 15 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. «Дітки радісно зустрічали Святого Миколая та Снігуроньку, які влаштували їм веселі конкурси. Головне, що нам вдалося зробити справжнє диво, в яке повірили малята», - прокоментувала директор служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО.

Гарних та веселих свят, і щоб Святий Миколай завжди у всьому допомагав і всіх оберігав побажала заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО.

Цього ж дня 20 дітей із багатодітних родин зустрічали на святі Миколая у кафе «Ночка», 26 учнів-лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району - в кафе «У Малевича», 35 дітей-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2016-2017 навчального року, конкурсів, спортивних змагань Міжнародного, Всеукраїнського, обласного та районного рівнів - у кафе «Орхідея». «Сміх, радість, щастя, приємні здивування, подарунки і тільки гарні емоції супроводжували юних гостей, яких на добрі справи благословив сам Святий Миколай. «Найголовніше – бачити в очах дітей радість, значить все, що ми робимо – не дарма», - впевнено відзначили організатори дійства - представники районного відділу освіти.

Тепер дітки з нетерпінням очікують на веселі новорічно-різдв’яні свята, загадують бажання і мріють, щоб вони здійснилися.