Районна газета

УЧНЯМ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОВІЛИ ПРО ВИБІР МАЙБУТНІХ ПРОФЕСІЙ

105 майбутніх випускників 9 та 11 класів - учнів навчально-виховних комплексів Конотопського району зустрілися з представниками вищих навчальних закладів області

Захід пройшов у приміщенні Конотопської районної державної адміністрації. Свої освітні заклади презентували: Конотопський інститут Сумського Державного університету, Глухівський національний педагогічний університет ім. О.ДОВЖЕНКА, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. МАКАРЕНКА, Сумський національний аграрний університет.

„Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки вірно Ви оберете свій професійний шлях, залежить Ваше майбутнє. Адже соціальний статус кожної людини визначається передусім рівнем освіченості, набутими знаннями і вміннями застосувати їх на практиці,” - зазначила заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, звертаючись з вітальним словом  до старшокласників.

У ході заходу молодь Конотопщини отримала корисну інформацію, яка допоможе їм вірно обрати свій життєвий шлях та стати успішними людьми в майбутньому, зокрема про умови вступу до навчальних закладів, особливості навчання, пріоритетні напрямки, професії та спеціальності, за якими здійснюється навчання та інше.

Школярі також взяли участь у тренінгу «Залишимо осторонь стереотипи» та майстер-класах, що були проведені студентами та викладачами – представниками різних факультетів Сумського національного аграрного університету.   

Організатори заходу висловили сподівання, що профорієнтаційний захід дасть можливість випускникам районних НВК зробити вірний крок у виборі майбутньої професії.