Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

„РОЗУМНА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ”

За такою темою на обласному екологічному форумі презентував результати своєї наукової роботи Андрій КОВАЛЕНКО, учень Бочечківського НВК

Вихованець Конотопського районного Центру позашкільної роботи, провів цікаві дослідження щодо рівня економічності різних видів освітлювальних приладів. За змістовну і цікаву доповідь юний науковець був нагороджений грамотою за почесне ІІІ місце.

Обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України»  відбувся в Сумському національному аграрному університеті. Робота Форуму була організована у форматі презентації практичних дій, пошуково-дослідницької роботи в секціях «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування».

Основна мета заходу - формування нового природоохоронного світогляду громадян України, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство, виконання завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці».