Районна газета

ДРУГЕ ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ ХХ СТОЛІТТЯ

У залі  Політехнічного технікуму КІ СумДУ пройшов міжрегіональний конкурс-фестиваль молодих виконавців патріотичної пісні «Від серця до серця»

Юні вокалісти  Конотопського  району гідно презентували себе на конкурсі та були нагороджені грамотами та цінними подарунками.  Виконавці вокального колективу «Щебетухи» (учениці Дубов’ язівського НВК) не залишили журі байдужим та посіли почесне І місце.   Поліна МАСАЛОВА  (учениця Сім’янівського НВК) у жанрі соло та вокальний дует Анастасії НЕЧИПУРЕНКО та Аліни ЮРЧИК, якінавчаються у  Великосамбірському  НВК,  посіли ІІ місце.

 Організаторами участі молодих виконавців у фестивалі–конкурсі виступили відділ культури та туризму  Конотопської райдержадміністрації та Конотопський районний Центр позашкільної роботи.

Свято пісні відбувається щороку в м. Конотоп з 2001 року за підтримки відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради з метою відродження й популяризації патріотичної пісні в Україні і за її межами. Тематика конкурсу-фестивалю у 2017 році  -  «Друге життя української пісні ХХ століття (композиторська та народна пісня у сучасній обробці)». Учасники виступали у трьох вікових категоріях: 8-11 років; 12-15 років; 16-20 років. У виконавській майстерності змагалися учасники з Вінниці та Сум, Шостки та Конотопа.