Районна газета

КОНОТОПСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області продовжує фінансування пенсійних виплат за червень 2017 року, загальна потреба для забезпечення яких  становить 57 384,10 тис. грн.

Станом на 16 червня  цього року пенсійні виплати профінансовано в сумі 39 181,89 тис. грн., що складає 68,28 % від загальної потреби на місяць, та відповідає передбаченому графіку поденного фінансування виплати пенсії.

ЧИ МОЖНА НА ПЕНСІЮ РАНІШЕ?

Сьогодні більшість українців може розраховувати на пенсію за віком після досягнення 60 років

 Водночас залишаються категорії громадян, які йдуть на пенсію за віком раніше. Це пов'язано з особливим характером та умовами їхньої праці, станом здоров'я тощо.

ЯК ВИПЛАЧУЄТЬСЯ ПЕНСІЯ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

 

Окремі складові пенсійної виплати встановлюються в залежності від того, працює особа чи ні

 Тому важливо своєчасно повідомляти органи Пенсійного фонду про своє працевлаштування чи звільнення з роботи.

ЩОДО ПРАВА ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ ЖІНКИ, ЯКА ВИХОВАЛА ЧОТИРЬОХ ДІТЕЙ

 

В 2016 році мені виповнилося 55 років. 33 роки я пропрацювала в польовій бригаді державного дослідного господарства. Загальний стаж – 39 років. Маю 4 дітей. Коли я маю вийти на пенсію?

 Статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» визначено, що пенсійний вік жінок, які народилися після 1 квітня 1961 року, становить 60 років. При цьому пенсія за віком призначається за наявності 15 років страхового стажу.