Районна газета

Пенсійне забезпечення

КОНОТОПСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області продовжує фінансування пенсійних виплат за серпень 2018 року, загальна потреба для забезпечення яких  становить 71055,00 тис. грн.

Станом на 10 серпня  цього року пенсійні виплати профінансовано в сумі 30082,71 тис. грн., що складає 42,34 % від загальної потреби на місяць, та відповідає передбаченому графіку поденного фінансування виплати пенсії.

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

Контроль за додержанням  роботодавцями державних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня заробітної плати , виявлення фактів тіньової зайнятості – один з напрямків спільної роботи органів місцевого самоврядування, Державної служби України з питань праці, Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України.    

Згідно з чинним законодавством, людина, що втратила працездатність, може отримувати пенсійні виплати лише за умови наявного страхового стажу.

НОВИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДЛЯ ГРОМАДЯН –СМС-ІНФОРМУВАННЯ

Даний сервіс – це можливість отримати інформацію про результати розгляду звернень на призначення, перерахунок пенсії, сплату страхових внесків, а також кількість страхового стажу за допомогою засобів мобільного зв’язку

 За допомогою смс-повідомлень Пенсійний фонд України інформуватиме:

ДО УВАГИ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановлено  мінімальну заробітну плату в розмірі 3723 грн., відповідно,  мінімальний страховий внесок  в 2018 році складає 819,06 грн.