Районна газета

КОНОТОПСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області продовжує фінансування пенсійних виплат за жовтень 2017 року, загальна потреба для забезпечення яких  становить 70712,00 тис. грн.

Станом на 13 жовтня  цього року пенсійні виплати профінансовано в сумі 42070,21 тис. грн., що складає 59,5 % від загальної потреби на місяць, та відповідає передбаченому графіку поденного фінансування виплати пенсії.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЖОВТНЯ 2017: СКІЛЬКИ ОТРИМУВАТИМУТЬ ПЕНСІОНЕРИ?

З 01.10.2017 набув чинності Закон України від 03.10.2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»

Відповідно до ухваленого Закону, Конотопським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області проведено осучаснення раніше призначених пенсій за єдиними правилами обрахунку, із використанням показника середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016) у розмірі 3 764,40 грн. та застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%.

ЗАПРОШУЄМО ДО ВЕБ-ПОРТАЛУ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО провела особистий прийом громадян в селі Чорноплатове. В межах заходу фахівець Конотопського об'єднаного управління ПФУ Оксана ТОПАЛОВА зустрілась з трудовим колективом Чорноплатівського НВК та мешканцями села

Темою спілкування було роз'яснення застосування сучасних інформаційних технологій, зокрема, можливостей веб-порталу електронних послуг.

СУЧАСНІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

 

Згідно зі статтею 24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” до страхового стажу, що враховується при призначенні пенсії, зараховуються лише ті періоди за які сплачено внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування

 Якщо сума страхових внесків, сплачених за відповідний місяць, є меншою ніж мінімальний страховий внесок, до страхового стажу зараховується пропорційно зменшений період .