Районна газета

НАШЕ ЗАВДАННЯ – УДОСКОНАЛЕННЯ ПЕНСІЙНОЇ НАКОПИЧУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Про це наголосила начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна ЗЛЕНКО під час брифінгу з жителями Конотопщини

«Розбудовувати та удосконалювати пенсійну накопичувальну систему та втілювати в життя доведеться молоді, оскільки це завдання для Пенсійного фонду не на один рік», - наголосила посадовець.

Саме тому, не випадково на цей захід були запрошені учні та студенти вищих, професійно-технічних закладів, технікумів та училищ міста та району.

В ході зустрічі були озвучені головні тези до законопроектів щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій.

Окремо Тетяна ЗЛЕНКО зупинилась на питанні функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійногофонду України, який забезпечує надання послуг громадянам та застрахованим особам прямо через мережу, не виходячи навіть з дому, та звернулась з проханням до молоді допомогти своїм батькам, бабусям та дідусям оволодіти сучасними носіями для вчасного отримання потрібної інформації.