Районна газета

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАКОПИЧЕНІ ПЕНСІЙНІ ПРАВА

Зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України та  дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду можна за допомогою веб-порталу електронних послуг .

Є принциповим, що електронні послуги Пенсійного фонду через Інтернет (адреса: portal.pfu.gov.ua.) надаються кожній особі індивідуально та з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

А користувачам, які зареєструвалися на веб – порталі надається більш розширені можливості отримання послуг:

отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);

отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

формування запитів на попередню підготовку документів;

можливість подачі скарг;

запис на прийом до фахівців Фонду;

отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Для отримання доступу до електронних послуг потрібно попередньо зареєструватися в органах Пенсійного фонду та отримати персональний код. Кожна застрахована особа, може отримувати інформацію про перелік страхувальників, які подавали щодо неї відомості до системи персоніфікованого обліку, помісячну суму заробітку, з якого сплачені страхові внески, відомості про стаж та відомості про спеціальний (пільговий) стаж, відмітки про сплату єдиного внеску. Маючи на руках такі дані, працівник зможе легко контролювати, як роботодавець сплачує за нього єдиний внесок, і в разі необхідності, звернутися до нього з претензіями.

Пенсіонери мають можливість регулярно отримувати відомості по власній пенсійній справі про вид пенсії, суму призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, індексації та інших доплат до пенсії та дату закінчення виплати пенсій (для пенсій призначених на певний строк).

Такий спосіб отримання інформації не потребує постійного особистого відвідування органів Фонду, необхідно лише зайти на веб - портал електронних послуг Пенсійного фонду в мережі Інтернет.

Зареєструватися на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна звернувшись до управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі та Конотопському районі за адресою: м.Конотоп  вул.Депутатська, 2 кабінети №2 та №25.