Районна газета

«СОЮЗНИКИ» У БОРОТЬБІ ЗА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ

Легальна зайнятість, офіційна зарплата — головний резерв наповнення бюджету Пенсійного фонду. У цьому солідарні і посадовці, і експерти, як і в тому, що побороти “тіньові” зарплати можна лише “єдиним фронтом”, осягнувши усі щаблі суспільного життя від сільської “глибинки” — до столичних владних інституцій

        

До прикладу, на Конотопщині Сумської області життя без “конвертів” разом активно відстоюють представники місцевих органів влади, Державної фіскальної служби, територіальної державної інспекції з питань праці, управління Пенсійного фонду в м. Конотопі та Конотопському районі, центру зайнятості, профспілки та роботодавці.

Бій із “тінню” на Конотопщині ще не виграли, утім, “зброю” ні на мить не складали. Протягом тривалого часу в місті продовжують працювати міська та районна робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, до складу яких входять представники управління Пенсійного фонду.

“Нелегальне працевлаштування — поширена практика. І Конотопщина — не виняток”, - говорить начальник управління Фонду Наталія Шелюк.  - Тому завдання цих робочих груп змінити негативну практику на позитивну”.

 Заробітна плата — одна з головних економічних категорій, що поєднує інтереси працівника, роботодавця, держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Виплата зароблених коштів “у конверті” не дозволяє належним фінансовим ресурсам потрапляти до державної казни, наймані працівники без оформлення трудового договору позбавлені права на оплату листків тимчасової непрацездатності, на них не розповсюджується дія трудового законодавства, і все це незабаром негативно позначиться і на  їхньому пенсійному забезпеченні.

Органи Пенсійного фонду здійснюють аналіз розміру нарахованої заробітної плати застрахованих осіб, особливо тих, хто отримує її менше встановленого законодавством мінімуму, щомісяця проводять моніторинг середньооблікової чисельності працівників та розмірів заробітної плати на основі поданої страхувальниками звітності до системи персоніфікованого обліку відомостей. Відповідну інформацію надають органам влади та правоохоронним органам.

Скажімо, протягом 1 кварталу 2015 року Конотопське міськрайонне управління Фонду направило для розгляду до місцевих органів влади 626 матеріалів стосовно фактів недотримання роботодавцями державних гарантій працівників.

На засідання міської та районної  робочих  груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення запрошуються роботодавці, які або порушують соціальні гарантії працівників в оплаті праці, або не уклали легальні трудові угоди з найманими працівниками, а також голови сільських та селищних рад, на територіях яких зафіксовані порушення трудових прав громадян.

“Аналізуючи дані персоніфікованого обліку, ми бачимо ті негативні наслідки, до яких призводить тінізація економіки”, - говорить Наталія Шелюк. - Наприклад, відповідно  до  звітності  платників, за  січень цього року майже 10%, або 2393 застрахованих особи одержали заробітну плату менше мінімального розміру. На яку пенсію вони можуть в подальшому розраховувати?”.

З метою підвищення поінформованості населення про соціальні наслідки отримання заробітної плати “в конвертах”, фахівці управління проводять систематичну інформаційно-роз'яснювальну роботу. За 1 квартал цього року права працівників та обов'язки роботодавців з дотримання трудових прав роз'яснено на зустрічах в 27 трудових колективах міста та району.

Тривалою є партнерська співпраця пенсійного управління з  міськрайонним центром зайнятості. Пенсійники проводять на базі центру семінари для безробітних, у ході яких акцентують увагу на залежності страхового стажу від повноти та своєчасності сплати страхових внесків, наголошують на перевагах легальної зайнятості. З початку цього року проведено 9 семінарів для понад двох сотень людей, які не мають офіційного заробітку.

Також нагальні питання соціального захисту працівників обговорюються на засіданнях “круглих столів” за участі соціальних партнерів, керівників підприємств, установ та організацій, профспілок.

Спеціалісти управління і на зустрічах у колективах, і на особистих прийомах, і в засобах масової інформації, повсякчас радять застрахованим особам перевіряти свій страховий стаж та сплату роботодавцем внесків до Пенсійного фонду. І повідомляють варіанти: завітати до управління Фонду і переглянути накопичену інформацію через Інформаційний кіоск або за допомогою персонального комп'ютера скористатись послугами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Управління ж Фонду в Конотопі та Конотопському районі й надалі буде неухильно відстоювати соціальні права нинішніх і майбутніх пенсіонерів, активно співпрацювати в цьому напрямку з соціальними партнерами, правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування, профспілками та роботодавцями.