Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЗІ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПЕРЕД ПЕНСІЙНИМ ФОНДОМ УКРАЇНИ

Питання платіжної дисципліни платників єдиного внеску управління Пенсійного фонду України в м. Конотопі та Конотопському районі  перебуває на постійному контролі.

Управлінням вживаються всі можливі заходи для захисту інтересів Фонду та стягнення заборгованості зі сплати загальнообов’язкових платежів до його бюджету.

Однією з форм роботи з примусового стягнення боргу є проведення спільних заходів з державною виконавчою службою та правоохоронними органами для забезпечення оперативного виконання документів, виданих на користь Фонду, які перебувають на виконанні у відділі державної виконавчої служби Конотопського міськрайонного управління юстиції. До боржників, що тривалий час не сплачують заборгованість, проводяться спільні рейди – перевірки. В поточному році здійснено 57 виїздів до боржників управління, з них до 11 - за участі працівника Конотопського міського відділу УМВС України в Сумській області. В результаті забезпечено погашення 34, 1 тис. грн. боргу, в тому числі від опису та реалізації майна надійшло 1,2 тис.грн.,  вилучено готівки на суму – 2,7 тис. грн., сплачено боржниками добровільно 30, 2 тис.грн. боргу.

Вцілому, від вжитих заходів примусового стягнення до бюджету Фонду в поточному році надійшло 1081, 5 тис. грн.