Районна газета

ЗАРПЛАТА “В КОНВЕРТІ” – ВТРАЧЕНА ПЕНСІЯ

З 1 травня 2016 року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб  становить 1450 грн.

Контроль за додержанням  роботодавцями державних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня заробітної плати, виявлення фактів тіньової зайнятості – один із напрямків спільної роботи органів місцевого самоврядування, Державної служби України з питань праці, Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Конституція України гарантує кожному громадянину право на належні, безпечні й здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

Згідно з чинним законодавством людина, що втратила працездатність, може отримувати пенсійні виплати лише за умови наявного страхового стажу.

Якщо роботодавець не сплачує страхові внески до Пенсійного фонду за найманих працівників, або якщо підприємство є боржником перед Пенсійним фондом, відповідно стаж найманим працівникам підприємства буде зараховуватись лише за той період, за який сплачені страхові внески, при чому розмір їх повинен бути не менше мінімального страхового внеску. Немає сплати страхових внесків – немає страхового стажу, а відповідно і майбутньої пенсії.

Підприємства, установи, організації та громадяни – суб'єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати внесків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Перерахування працедавцем із заробітної плати працівників внесків до Пенсійного фонду забезпечує їх майбутню соціальну захищеність та своєчасність виплати пенсій пенсіонерам сьогодні. Соціальне страхування є джерелом існування людини не тільки в старості, а і внаслідок настання інвалідності чи у зв’язку з втратою годувальника.

На жаль, інколи буває так, що роботодавці виплачують заробітну плату своїм працівникам в «конверті», не сплачуючи при цьому обов’язкових внесків. У такому випадку держава не отримує необхідні кошти, а працівник втрачає право на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, зокрема при нарахуванні пенсії.

Конотопським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області щомісячно готуються матеріали  по суб’єктах господарювання, звітність яких  свідчить про ймовірне недотримання роботодавцями вимог в оплаті праці та направляються місцевим органам виконавчої влади, управлінню Держпраці у Сумській області, Конотопській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС у Сумській області, правоохоронним органам та соціальним партнерам. Керівники таких підприємств запрошуються на засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на співбесіду. З початку року на        7 засіданнях робочих груп розглянуто матеріали щодо 56 таких роботодавців.

Відомості про накопичені пенсійні права і заробітну плату, страховий стаж можна перевірити, звернувшись до Конотопського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України в Сумської області або на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою www. portal.pfu.qov.ua.