Районна газета

НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ КОНОТОПЩИНИ ВИРІШУЮТЬСЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

22 липня 2013 року відбувся черговий виїзд «мобільного  соціального офісу» до села Духанівка Конотопського району, у якому взяли участь: заступник голови  Конотопської райдержадміністрації Суятінов В.М., представники  управління  соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації,  відділення соціальної допомоги вдома  територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району та управління Пенсійного фонду України в м. Конотопі та Конотопському районі.

Як зазначає Віктор СУЯТІНОВ: «Спілкування з особами похилого віку  за місцем їх проживання дає можливість почути та вирішити  хвилюючі пенсіонерів питання».

У ході прийому присутнім було надано роз’яснення щодо перерахунку пенсій, особливостей виходу жінок на пенсію в сучасних умовах, призначення пенсії по втраті годувальника, механізму перерахунку пенсій з 1травня 2013 року та інші.

«Загалом з початку року фахівцями управління здійснено  50 виїзних прийомів громадян  для 1014  жителів міста та району. З них 20 виїздів, проведено у складі «мобільного соціального офісу» - повідомив Віктор СУЯТІНОВ.