Районна газета

ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН В ОТГ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

Управління Пенсійного фонду України  Сумської області інформує

В Конотопському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фондуУкраїни на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету МіністрівУкраїни від 14 вересня 2016 року № 672, здійснюється комплекс заходів, спрямований на вдосконалення організації роботи щодо підвищення якості обслуговування громадян.

Постановою правління Пенсійного фонду України від 24.02.2017 № 3-1 затверджено перелік послуг, які надаються органами Фонду на робочих місцях, створених в об’єднаних територіальних громадах.

На сьогоднішній день угоди про співпрацю укладені з Бочечківською та Дубов’язівською об’єднаними територіальними громадами, графіки прийому громадян  розміщені на сайтах місцевих органів виконавчої влади та в агенських пунктах зазначених територіальних громад.

Технічні можливості надають змогу громадянам спілкуватися з керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області через скайп-зв’язок. Чергове онлайн - спілкування мешканців с.Бочечки з начальником головного управління   Тетяною ЗЛЕНКО відбулося 15 лютого поточного року.

З метою інформування населення про зміни  в пенсійному законодавстві очільницею головного управління 19 лютого проведено виїзний прийом громадян за місцем їх проживання та надано змістовні роз’яснення майже 40 жителям Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади в селах Красне, Сім’янівка та селищі Дубов’язівка.

  За отриманням інформації щодо пенсійного забезпечення необхідно звертатись до Конотопського ОУ ПФУ Сумської області:

 за адресою м.Конотоп, вул. Депутатська,2 щодня (крім суботи та неділі) з 8.00 до 17.15, в п’ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00;

за телефоном “гарячої” лінії 6-30-43;

за адресою веб-порталу Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua.  

Щовівторка з 15.00 до 16.00 працює скайп-лінія щодо пенсійного забезпечення. Обліковий запис у Skype: Конотопське об’єднане УПФУ.