Районна газета

ПРО ПОДАННЯ ЗВІТУ НОТАРІУСАМИ

4 квітня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №212 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. № 1740 і від 25 серпня 1999 р. № 1549» (далі Постанова), відповідно якої нотаріуси повинні подавати щокварталу до 20 числа наступного місяця органам Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування за формою згідно з додатком 4 цієї Постанови.

Звіти на паперових носіях, завірені підписом нотаріуса або завідувача державної нотаріальної контори та скріплені печаткою, подаються нотаріусами особисто або надсилаються поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

У разі надсилання звіту поштою таке відправлення на адресу відповідного органу Пенсійного фонду України проводиться не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання звіту.

Таким чином до 20 квітня необхідно було подати звіти до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області (м. Конотоп, вул. Депутатська, 2, каб. 23) за І квартал 2018 року, до 20 липня термін подачі звіту за ІІ  квартал 2018 року.

За довідками звертатись за телефоном  6-10-20.