Районна газета

У РАМКАХ ПРАВОВОГО ТИЖНЯ: НЕ ЗАБЛУКАТИ У ЛАБІРИНТАХ ЗАКОНУ

Права людини в сучасному світі – це проблема, вирішення якої стоїть у центрі практичної діяльності міжнародного співтовариства і кожної держави

У рамках Всеукраїнського тижня права з 4 по 10 грудня 2018 року фахівцями із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ проведені заходи покликані сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян серед учнівської молоді району, трудових колективів.

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ

Тетяна Точиленко: «Сімейними формами виховання в Конотопському районі охоплено 97,4% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, це є один із вищих показників ефективності діяльності роботи служб у справах дітей в Сумській області».

В Україні існує чотири форми сімейного  влаштування дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. За їх пріоритетністю перелік такий: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

1 ГРУДНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Цей день входить у Всесвітню кампанію «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ/СНІДу, підвищити поінформованість людей, а також продемонструвати солідарність на шляху до подолання даної проблеми

Фахівцями із соціальної роботи Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено ряд заходів з профілактики ВІЛ/СНІДу. 

ЗБИРАЄМО ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ

Щороку традиційно напередодні Міжнародного дня інвалідів Конотопським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться ряд виховних заходів. Так, з 29 листопада 2018 року розпочато акцію «Збираємо тепло сердець». В рамках проведення акції директор центру ІРИНА КУЧУК  взяла участь у заході до Міжнародного дня з особливими потребами  «Добротою зігріваючи серця», який відбувся у Попівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» та наголосила вихованцям навчального закладу: «Доброта і милосерця- два крила, на яких тримається людство.

СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Останнім часом в Україні загострилась така соціальна проблема як жорстоке ставлення до дітей з боку дорослих

Так, фахівцями із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ активізовано роботу та спрямовано зусилля в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня заради об’єднуючої мети: збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства.