Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Кожна дитина повинна зростати в сім’ї. Особливо діти раннього віку, які гостро потребують любові, турботи та догляду

Щороку в Україні тисячі дітей залишаються без батьківського піклування і потрапляють до будинків дитини та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей. 

1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Вітаємо дітей України!

Здоров'я всім і ясних днів! Нехай швидше настане мир в Україні, і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни!

СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ: 12 РОКІВ НА СЛУЖБІ ЛЮДЯМ

Сумський центр професійно-технічної  освіти Державної служби зайнятості надає освітні послуги понад 12 років. За цей час отримали путівки у професійне життя  більше 40 тисяч здобувачів освіти. 

Окрім оволодіння професійними навичками, слухачі отримують вичерпну інформацію щодо послуг служби зайнятості, законодавчих нововведень у сфері зайнятості, грантових фінансових проектів, а також долучаються до благодійних соціальних проектів.

НАДАННЯ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ, ЕВАКУЙОВАНИХ З 5-ТИ КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ

Обласною комплексною програмою підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки надана можливість призначення адресної грошової допомоги одному з батьків на евакуйовану дитину

Допомога надається за рахунок коштів обласного бюджету Сумської області у розмірі 2 000 гривень одному з батьків на кожну дитину, евакуйовану з території громад, визначених розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 10.07.2023 № 300-ОД, від 11.08.2023 № 393-ОД «Про проведення евакуації населення».

СЦПТО - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР БЕЗРОБІТНИХ ТА РОБОТОДАВЦІВ

За 12 років, з часу створення, Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості став кузнею кадрів, надійним партнером безробітних та роботодавців

Сьогодні у Центрі навчання здійснюють за 12-ма ліцензованими професіями, з-поміж яких електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, газоелектрозварник, зварник пластмас, педикюрник, бджоляр, машиніст (кочегар) котельні, кухар.

Більше статей...

  1. Які вакансії на Сумщині сьогодні найбільш оплачувані
  2. СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: НЕ ДАЙТЕ ШАНСУ ШАХРАЯМ ЗАВЕСТИ ВАС В ОМАНУ
  3. Які виплати отримують безробітні Сумщини?
  4. СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: МІКРОГРАНТИ НА СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТОК ВЛАСНОЇ СПРАВИ
  5. Війна загострила проблеми зайнятості жителів Сумщини
  6. 5 ПОРАД, ЯК УНИКНУТИ ПОМИЛОК ПРИ СКЛАДАННІ БІЗНЕС-ПЛАНУ НА ОТРИМАННЯ МІКРОГРАНТУ
  7. У ДИТЯЧИХ БУДИНКАХ СІМЕЙНОГО ТИПУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПАНУЮТЬ ДОВІРЛИВІ І ЩИРІ СТОСУНКИ. ЗАКЛАДИ ФУНКЦІОНУЮТЬ ЕФЕКТИВНО - ЦЕ РАДУЄ І ВСЕЛЯЄ НАДІЮ, ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
  8. Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості продовжує надавати послуги незайнятим громадянам
  9. Служба зайнятості Сумщини бажаючим отримати мікрог-рант на створення або розвиток власного бізнесу
  10. КОМУ НАЙВАЖЧЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ НА СУМЩИНІ?