Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СЦПТО - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР БЕЗРОБІТНИХ ТА РОБОТОДАВЦІВ

За 12 років, з часу створення, Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості став кузнею кадрів, надійним партнером безробітних та роботодавців

Сьогодні у Центрі навчання здійснюють за 12-ма ліцензованими професіями, з-поміж яких електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, газоелектрозварник, зварник пластмас, педикюрник, бджоляр, машиніст (кочегар) котельні, кухар.

Які вакансії на Сумщині сьогодні найбільш оплачувані

Як повідомляє директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, незважаючи на тяжкі часи, які переживає ринок праці нашого краю, з-поміж сотень вакансій, які подали сьогодні роботодавці Сумщини до обласної служби зайнятості, очевидними лідерами є робітничі професії – 52%, службовці – 38% і 10% – це вакансії для людей, які не мають кваліфікації

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: НЕ ДАЙТЕ ШАНСУ ШАХРАЯМ ЗАВЕСТИ ВАС В ОМАНУ

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, протягом  останніх днів почастішали випадки, коли несумлінні, м’яко кажучи, автори, через соціальні мережі поширюють різного характеру повідомлення, що стосуються здійснення виплат по безробіттю. Здебільшого, така інформація носить сумнівний зміст, факти не відповідають справжньому стану речей, а наведені дані часто відверто брехливі. 

Які виплати отримують безробітні Сумщини?

Сьогодні, як інформує директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, на Сумщині 17 266 офіційно зареєстрованих безробітних.

87,2% з них отримують грошову допомогу із зв’язку з втратою роботи: четверта частина безробітних мають мінімальні виплати – 1 000 тис., 27,2% - 1 800, лише 454 особи – 9 750 грн.  

Як страховий стаж впливає на допомогу по безробіттю?

Розповідає В. Підлісний:

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: МІКРОГРАНТИ НА СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТОК ВЛАСНОЇ СПРАВИ

Ощадбанк та Державна служба зайнятості надають консультації клієнтам, які бажають взяти участь в програмі відкриття нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

Подати заяву на отримання мікрогранту можна на порталі Дія у розділі єРобота. Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50 000 гривень. Обов’язковою умовою договору мікрогранту є створення робочих місць.

Більше статей...

  1. Війна загострила проблеми зайнятості жителів Сумщини
  2. 5 ПОРАД, ЯК УНИКНУТИ ПОМИЛОК ПРИ СКЛАДАННІ БІЗНЕС-ПЛАНУ НА ОТРИМАННЯ МІКРОГРАНТУ
  3. У ДИТЯЧИХ БУДИНКАХ СІМЕЙНОГО ТИПУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПАНУЮТЬ ДОВІРЛИВІ І ЩИРІ СТОСУНКИ. ЗАКЛАДИ ФУНКЦІОНУЮТЬ ЕФЕКТИВНО - ЦЕ РАДУЄ І ВСЕЛЯЄ НАДІЮ, ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
  4. Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості продовжує надавати послуги незайнятим громадянам
  5. Служба зайнятості Сумщини бажаючим отримати мікрог-рант на створення або розвиток власного бізнесу
  6. КОМУ НАЙВАЖЧЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ НА СУМЩИНІ?
  7. ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ, ОСІБ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ТА ЧЛЕНІВ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ОДЕРЖАННЯМ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ!
  8. ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ З УСИНОВЛЕННЯ ДИТИНИ МОЖНА НА ПОРТАЛІ ДІЯ
  9. БАЖАЮЧІ ВЗЯТИ ДИТИНУ НА ВИХОВАННЯ У СІМ’Ю ЗМОЖУТЬ ПОДАТИ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ОНЛАЙН
  10. УРЯД СПРОСТИВ МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАННЯ ДИТИНИ, ТИМЧАСОВО ЕВАКУЙОВАНОЇ НА ТЕРИТОРІЮ ІНШОЇ ДЕРЖАВИ, В СІМ’Ю УСИНОВЛЮВАЧІВ