Районна газета

МИ ЗАВЖДИ ЙДЕМО НАЗУСТРІЧ РОДИНАМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ І ПОТРЕБУЮТЬ ПОСИЛЕНОЇ УВАГИ ВЛАДИ

2 жовтня спеціалістами Конотопського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами  УСЗН та Пенсійного фонду на чолі із заступником голови Конотопської РДА Т.ШЕРУДИЛО здійснено виїзд до Шаповалівської, Соснівської, Попівської сільських рад

Під час виїзду було обстежено 10 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку центру. У ході відвідування членам сімей було надано консультації щодо поліпшення соціально-побутових умов проживання, підвищення рівня виховного потенціалу батьків, ведення здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування, недопущення випадків безвідповідального батьківства та жорстокого поводження з дітьми з метою покращення добробуту родин. Надано рекомендації щодо підготовки до опалювального сезону.

«Сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах потребують посиленої уваги влади та отримання комплексу соціальних послуг центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» - зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО.