Районна газета

СІМЇ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ, НЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

8 жовтня спеціалістами Конотопського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами  УСЗН та служби у справах дітей на чолі із заступником голови Конотопської РДА Тетяною ШЕРУДИЛО здійснено виїзд до Малосамбірської, Великосамбірської та  Дептівської сільських рад.

Під час виїзду було обстежено 11 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку центру. Батькам сімей надано комплекс індивідуальних соціальних послуг, направлених на збереження сімейного середовища, проведено роз’яснювальну роботу щодо підтримання умов проживання у належному санітарно-гігієнічному стані, а також проведені виховні бесіди щодо відповідальності за здоров’я та життя своїх неповнолітніх дітей, про недопущення випадків зловживання алкогольними напоями, підвищення рівня виховного потенціалу батьків, недопущення випадків безвідповідального батьківства. Також наголошено про безпечне поводження з пічним опаленням.

«Такі виїзди суттєво змінять ситуацію в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах » - зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО.