Районна газета

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Сьогодні під головуванням першого  заступника голови Конотопської райдержадміністрації Андрія САХНА  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

На порядку денному   розглядалися 8 питань, які стосуються захисту прав дітей, а саме:  про припинення опіки над дитиною;  про визначення місця проживання малолітньої дитини, про незадовільне виконання батьківських обов’язків,  про результати соціального супроводу, перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та інші.

На засідання комісії були запрошені голови виконавчих комітетів сільських рад, працівники освіти та батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Як зазначив  перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО „Кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе. За будь яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці”.