Районна газета

ОБСТЕЖЕННЯ СІМЕЙ, ЩО ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

8 листопада спеціалістами Конотопського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами  УСЗН здійснено виїзд до В’язівської сільської ради

Під час виїзду було обстежено 4 сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку центру.  Фахівцями здійснено перевірку цільового використання коштів при народженні дитини та умов проживання та виховання дітей у зазначених сім’ях. Проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, підтримання належних санітарно-гігієнічних умов проживання.

У ході здійснення соціальної роботи батькам надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства,  підвищення рівня виховного потенціалу, раціонального використання коштів державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми.

«Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  постійно проводить роботу з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах та сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей» - наголосила керівник Центру Ірина КУЧУК.