Районна газета

ПІДТРИМКА СІМЕЙ - ОДИН ІЗ ПРІОРИТЕТІВ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

На чолі з заступником голови районної державної адміністрації Тетяною ШЕРУДИЛО за участі служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено  профілактичний рейд на території Кузьківської сільської ради

У ході рейду членами робочої групи з  метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування, та відповідно до графіку відвідування сімей опікунів, піклувальників, відвідано 2 опікунські сім’ї в яких проживають  5 дітей  та 2 сім’ї,  де проживають діти соціально вразливих категорій.

З усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно з чинним законодавством. Особлива увага зверталась на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного відвідування дітьми шкільного віку навчального закладу.

Як зазначила заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО:  «Підтримка сімей - один із пріоритетів районної влади”.