Районна газета

РЕАЛЬНА ДОПОМОГА СІЛЬСЬКИМ ЖИТЕЛЯМ – У ПРІОРИТЕТІ ПРОФІЛЬНИХ СЛУЖБ РАЙОНУ

Спеціалістами Конотопського РЦСССДМ спільно з фахівцями управління соціального захисту та Пенсійного фонду у рамках «мобільного соціального офісу» здійснено виїзд до Присеймівської та Мельнянської сільських рад

У ході виїзду було відвідано та  перевірено умови проживання 5 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку центру, та 2 сім’ї, в яких перевірено цільове використання державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми.

Також днями працівниками Конотопського  РЦСССДМ спільно зі службою у справах дітей, представниками ювенальної превенції здійснено профілактичні рейди до Пекарівської, Юрівської, Карабутівської, Гружчанської та Землянської  сільських рад. Обстежено умови проживання 10 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Під час  виїздів з усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, попереджено про дотримання соціально-побутових умов проживання. Наголошено про необхідність підвищення рівня виховного потенціалу, про недопущення випадків зловживання алкоголем, раціональне використання коштів. Деяким батькам були зроблені суттєві зауваження щодо недотримання санітарно-гігієнічних норм проживання та неналежного виконання батьківських обов’язків. Надані виправні терміни та повідомлено про наслідки. Основними завданнями центру є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складних життєвих обставин та їх подолання.