Районна газета

ПОВНОЦІННО ЗАХИСТИТИ ДИТИНУ МОЖНА ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ ВСІХ ВІДПОВІДАЛЬНИХ СЛУЖБ

Тетяна Шерудило: «Захистити конкретну дитину можна тільки у співпраці - співпраці служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для дітей, сім‘ї та молоді, відділу освіти, охорони здоров’я, правоохоронних органів.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків».

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів 22 лютого 2019 року під головуванням заступника голови Конотопської РДА  Шерудило Тетяни Миколаївни відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання про організацію соціальної роботи з сім‘ями, які опинились у складних життєвих обставинах,  про результати соціального  супроводу, про продовження соціального супроводу сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, затверджені та переглянуті індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Розглянувши всі надані документи, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, комісія, шляхом голосування, прийняла рішення по кожному з них..

Під час засідання начальник служби Тетяна Точиленко зазначила, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.