Районна газета

«ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ - РОЗПІЗНАЙ НЕБЕЗПЕКУ ВЧАСНО!»

Торгівля людьми – це проблема, яка може в будь-який момент може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі та соціального статусу

Про це нещодавно на зустрічі розповіли учням аграрного ліцею (с. Заводське) тренер проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми!», що реалізує ГО  «Соціальна Організація Студентів» за підтримки Представництва МОМ в Україні та фінансування Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія,   Ольга  ХОРУЖА  та  фахівець із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ Наталія ФЕДЧЕНКО.

«Наша мета – розказати дітям та молоді про те, що є певні ризики, а отже вони повинні бути обізнаними з ними та знати, як себе захистити. А у випадку, якщо така ситуація сталася, то повинні знати, куди можна звернутися по допомогу. Потрібно, аби діти розуміли та усвідомлювали, що  торгівля людьми - це не лише проблема, але й злочин за який є покарання в кримінальному кодексі», - зазначила  представник  проекту.

Даним  заходом  було охоплено близько 40 учнів ліцею. З молоддю обговорили причини, форми та ознаки торгівлі людьми, зосередили увагу на   її видах  та  шляхах їх  уникнення. Ліцеїсти отримали знання та навички стосовно безпечної міграції, як у власній країні, так і за кордоном. Для більш наочного сприйняття молоді було роздано  інформаційні матеріали у вигляді буклетів.

«Проведення таких заходів дуже дієві, діти активізували знання, отримали багато нової інформації, адже таке явище, як торгівля людьми, воно не десь далеко, а ходить постійно біля нас та може в будь-який момент торкнутися кожного, незалежно від віку, статі та соціального статусу»,- зазначила директор центру Ірина КУЧУК.

ФОТО