Районна газета

У ПОЛІ ЗОРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ -СІМ’Ї, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНА

Спеціалісти РЦСССДМ та служби у справах дітей райдержадміністрації не залишають поза увагою ті сім’ї, які найбільше потребують уваги, допомоги у вирішенні їхніх проблем, виховання дітей та психологічної підтримки

Вчора представники районних служб відвідали Дептівську та Великосамбірську сільські ради. Під час виїзду обстежено 3 сім’ї, які перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, та в яких виховується в загальному 9 дітей віком від 1 до 14 років.

Членам сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, надані рекомендації щодо створення належних умов для проживання дітей та ведення домашнього господарства. Встановлено строки для приведення житлових приміщень у задовільний стан. Також, батькам нагадали про ведення здорового способу життя та наслідки безвідповідального батьківства, рекомендували вчасно забезпечити проведення обробітку присадибних ділянок з метою забезпечення в подальшому сімей овочами.

«Одним із головних завдань діяльності районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах з метою попередження та недопущення випадків безвідповідального батьківства та соціального сирітства», - зазначила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК.