Районна газета

НА ЗАХИСТІ ПРАВ ДІТЕЙ

Ряд питань, пов’язаних із соціальним захистом прав дітей розглянула районна комісія з питань захисту прав дитини на чолі з заступником голови райдержадміністрації Тетяною ШЕРУДИЛО

Незважаючи на сучасні тенденції сім’я є і залишається природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. Також захист прав та інтересів дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є одним із пріоритетних напрямків районної служби у справах дітей.

Під час засідання розглянуто низку заяв, звернень, пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей, зокрема: про організацію соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, про результати соціального  супроводу, про продовження соціального супроводу сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, затверджені та переглянуті індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Усі питання порядку денного попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.