Районна газета

У ПОЛІ ЗОРУ РАЙОННИХ СЛУЖБ - СІМЕЙНІ ФОРМИ ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

02.04.2019 директором Конотопського РЦСССДМ спільно зі службою у справах дітей здійснено виїзд до Духанівської та Вирівської сільських рад

В ході виїзду обстежено 2 сім’ї, які перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, опікунську сім’ю, відвідано прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу. Членам сімей, що перебуває в складних життєвих обставинах надані рекомендації щодо створення належних умов для проживання дітей, догляду та виховання дітей, ведення домашнього господарства, підготовки присадибних ділянок до обробітку. Поспілкувалися з прийомними батьками та батьками - вихователями, опікуном та поцікавилися вподобаннями вихованців. Надалися всебічні консультації щодо дотримання правил безпеки при користуванні електроприладами, пічним опаленням. Наголошено на важливості недопущення випадків залишення дітей без нагляду дорослих.

Як зазначила Ірина КУЧУК, директор Конотопського РЦСССДМ: «За результатами відвідування сімей оформлено відповідні документи, зроблено висновки щодо стану батьківського потенціалу та забезпечення належних умов для утримання і виховання дітей».