Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СЛУЖБІ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОДАЛЬША РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ І НАДАЛІ БУДЕ СПРЯМОВАНА НА МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ ГРОМАДЯН

На цьому запевнила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна ТОЧИЛЕНКО, доповідаючи на апаратній нараді про роботу зі зверненнями громадян протягом 2020 року та виконанні відповідного Указу Президента України від 07 лютого №109/2008

Посадовець акцентувала увагу на кількісних та якісних показниках роботи у даному напрямку, наголошуючи, що основними принципами, якими керується Служба у роботі  зі зверненнями громадян є уважне відношення до людини, комплексний підхід до вирішення її проблем, оскільки до працівників служби, як правило, звертаються представники найнезахищеніших верств населення нашого району.

Тетяна ТОЧИЛЕНКО зауважила, що під час аналітичної роботи аналізуються звернення громадян щодо виявлення найбільш актуальних проблем. Серед найпоширеніших питань, з якими зверталися громадяни: правочини щодо захисту житлових та майнових прав дітей, позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та піклування над дітьми, допомога у влаштуванні дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, соціальний захист.

Якщо говорити про категорії громадян, які звертаються до служби  це: одинокі матері; члени багатодітних родин; члени сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; опікунські сім’ї; члени сімей з дітьми; діти та особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; члени  прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; кандидати в усиновлювачі.

Як поінформувала Тетяна ТОЧИЛЕНКО, протягом  2020 року до служби  надійшло 1 письмове звернення щодо міжособистісних стосунків у сім’ї, де виховуються 3 дітей. З метою безпосереднього вивчення всіх обставин справи, були організовані особисті зустрічі із заявниками з виїздом за місцем їх проживання.  На особистий прийом до  служби  у цьому році звернулося 25 громадян.

За зверненнями громадян було розроблено 12 проєктів розпоряджень голови районної державної адміністрації.