Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІРИНА СОБОРА: ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО – ЦЕ СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА З ЯКОЮ ТРЕБА БОРОТИСЯ БЕЗУМОВНО ТІЛЬКИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

У Юрівці працювала мобільна бригада  соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі

Фахівці Конотопського РЦСССДМ спільно зі службою у справах дітей, працівником ювенальної превенції Конотопського відділу поліції та Юрівським сільським головою ознайомили місцевих жителів з проблематикою домашнього насильства і протидією йому.

Зокрема, родини, які опинилися в складних життєвих обставинах та місцеві жителі, не байдужі до даної проблеми, розглянули поняття насильства в сім’ї та його види, наслідки і відповідальність за вчинення насильства в сім’ї. Учасники заходу отримали фахові відповіді на хвилюючі питання, а також брошури відповідної тематики з номерами цілодобових «гарячих ліній» та короткими інструкціями щодо надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

«Домашнє насильство – це серйозна проблема з якою треба боротися всім разом. Лише допомагаючи та підтримуючи тих, хто цього потребує ми зможемо зруйнувати стереотип «невтручання» в іншу сім’ю та зберегти її» - наголосила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина СОБОРА.