Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ВЕЛИКОСАМБІРСЬКІЙ ТА ДЕПТІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКИХ РАДАХ ПРАЦЮВАВ МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПУНКТ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КОНОТОПСЬКОГО РЦСССДМ

Під час виїзду мобільного консультативного пункту соціальної роботи Конотопського  РЦСССДМ фахівці обстежили 10 сімей, які перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах

Працівники центру перевірили умови проживання, забезпечення дітей продуктами харчування та належним доглядом. Членам сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах надані рекомендації  щодо створення та підтримки належних умов для проживання дітей, догляду та виховання, створення та дотримання санітарно- гігієнічних умов проживання в будинку,  ведення домашнього господарства.

Також з батьками проведено бесіди щодо ведення здорового способу життя, поінформовано про наслідки безвідповідального батьківства. 

«За результатами відвідування сімей оформлено відповідні документи, акцентовано увагу на забезпеченні комфортних та належних умов для виховання і  всебічного розвитку дітей»  - зазначила директор Центру Ірина СОБОРА.