Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ

22 липня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань використання у 2020 році субвенції з державного бюджету районному бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні комісії розглянуті питання:

1.Про формування потреби в субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4, з урахуванням умов, визначених пунктом 5 Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. №877».

2. Про формування та затвердження загального списку дітей, які перебувають на квартирному обліку, із зазначенням прізвища, імені, по батькові (за його наявності), дати народження дитини, дати її взяття на такий облік, інвалідності (у разі встановлення) та орієнтовної потреби в коштах, необхідних для придбання житла.

3. Про затвердження списку  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку станом на 01.01.2020 та орієнтовну потребу в виплаті грошової компенсації необхідної для придбання житла  із визначенням окремо щодо кожної дитини обсягу такої компенсації.

        Після детального обговорення та інформації членів комісії, з метою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування комісія вирішила визначити напрямом для спрямування субвенції з державного бюджету у 2020 році - виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей.

 Районна комісія передасть документи на подальший розгляд  регіональної  Комісії.

Як зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа є одним із головних питань соціального розвитку району.