Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ТУРБОТА ПРО УЧАСНИКІВ АТО - У ПОСТІЙНОМУ РЕЖИМІ

Працівники Конотопського РЦСССДМ та УСЗН райдержадміністрації відвідали 8 родин учасників АТО, які проживають у районі

Зокрема, фахівці відповідних Служб поспілкувалися із сім’єю загиблого учасника АТО, провели опитування для визначення потреби в отриманні пільг, компенсацій, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», а також відповіли на питання  про нарахування пільг, отримання путівок, оформлення допомоги малозабезпеченим сім’ям.

«Сім’ям відвіданих учасників АТО роз’яснено порядок нарахування пільг, санаторно–курортного забезпечення, призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям. Усі відвідані родини задоволені наданими послугами»,- відмітила начальник відділу персоніфікованого обліку  УСЗН Наталія ЗДРАСТУЙ.

Як зазначила за підсумками віїзду начальник відділу соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ Катерина САХНЮК, постійно триває робота по вирішенню проблемних питань, пов’язаних із соціальною адаптацією учасників АТО та розв’язанню нагальних проблем. Учасники АТО звертаються до Конотопського РЦСССДМ за психологічною підтримкою та інформаційними матеріалами з переліком документів, потрібних для оформленням пільг в УСЗН.