Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВИХОВУЮЧИ ДІТЕЙ, НИНІШНІ БАТЬКИ ВИХОВУЮТЬ МАЙБУТНЄ НАШОЇ КРАЇНИ, – ОЛЕКСАНДР БЕСКОРОВАЙНИЙ

З такими словами звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ під час засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

У ході комісії розглянуто низку питань, а саме: про доцільність влаштування 2 дітей до закладівінституційного догляду, про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно малолітньої дитини, 2012 року народження, про результати соціальної роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО зазначила, що кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

- Смак справжнього дитинства залежить не від кількості іграшок, а від виконаних обіцянок. Це почуття захищеності. Ти ростеш, знаючи, що у тебе є сім'я. Справжня сім'я, яка прийме твої помилки і тим самим навчить їх більше не робити. Дітей не виховати якимись певними правилами і заборонами. Вони виховуються на тому, що бачать, чують навколо себе, - підбиваючи підсумки комісії, підкреслила Тетяна ТОЧИЛЕНКО.

 Члени комісії детально вивчили питання та прийняли виважені рішення.