Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

АКЦІЯ «З ЛЮБОВ’Ю В СЕРЦІ»

3 грудня Міжнародний день інвалідів нагадує суспільству про проблеми дітей з особливими потребами, привертає увагу до численної верстви населення, яка має вроджену чи набуту інвалідність і потребує постійної турботи та допомоги оточуючих

Так, з 30 листопада по 03 грудня 2020 року проводиться акція «З любов’ю в серці». 

Мета акції - інформування дітей про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення до людських чеснот, показ величі та краси добра, виховання справжньої людської радості – творення добра для інших, сприяння розвитку творчих здібностей учнів та участі їх у благодійній діяльності. В ході проведення акції до Міжнародного дня людей з інвалідністю працівниками Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді центру заплановано вручення новорічних подарунків 53 дітям- інвалідам.

«Доброта і милосерця - два крила, на яких тримається людство. Отже, давайте будемо добрішими та уважнішими один до одного, милосердними по відношенню до тих, хто потребує допомоги»,- зазначила Ірина СОБОРА, директор центру.