Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

В АТМОСФЕРІ ЛЮБОВІ І ДОБРА НЕХАЙ ЗРОСТАЄ ДІТВОРА…

- Опіка і піклування є особливою формою державної турботи про малолітніх та неповнолітніх дітей, що встановлюється над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування, на цьому зауважила тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, відкриваючи засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, - пояснила посадовець.

Під час засідання комісії  розглянуто низку питань, серед них:  розгляд заяви жительки району, щодо встановлення опіки над дитиною-сиротою 2007 року народження, стан виховання, утримання та розвиток дітей в дитячому будинкусімейноготипу, затвердження та перегляд  індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна ТОЧИЛЕНКО зазначила,  що найкращим середовищем для життя й розвитку дитини є сім’я. Кожна дитина повинна зростати у сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації. Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд та виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження.

За підсумками детально вивчених питань прийняті виважені рішення.