Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: РОБОТА В ДВА КЛІКИ

- Воєнний стан, які переживаємо всі ми, загострив давні проблеми. Однією з них став дисбаланс на ринку праці Тому й виникла потреба приймати кардинальні заходи. Одним з не ординальних рішень стало започаткування нашого нового каналу: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням -  https://t.me/worknowdcz, де розміщені винятково лише актуальні вакансії Віднедавна роботодавці можуть подати вакансію через наш чат-бот @DCZWorkNowBbot, ми одразу її опублікуємо та почнемо підбір кандидатів, зокрема через наші нові форми рекрутингу, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

-  Гарантовано: у чат-боті ви у два кліки знайдете інформацію щодо пошуку роботи, професійного навчання, розміщення вакансій, трудового законодавства. До того ж саме тут усі актуальні пропозиції роботи з усієї України. Приєднуйтесь до наших нових каналів зв’язку. Тільки в перші дні роботи нового каналу його зручності відчули майже 3 тисячі роботодавців Сумщини, скориставшись ним.

За словами посадовця, фахівці обласної служби зайнятості продовжують популяризувати телеграм-канал серед роботодавців Сумщини, як невід’ємну складову оперативного заповнення необхідних вакансій, задоволення потреб економіки краю у кваліфікованих кадрах, брак яких відчуває сьогодні ринок праці.

ДОВІДКОВО. Повідомляємо, що консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного та порядку призначення і нарахування допомоги по безробіттю ви можете отримати у телеграмі за посиланням: https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy, а також за номерами гарячої лінії: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.

Слідкувати за актуальними вакансіями можна за посиланням: https://t.me/worknowdcz

 

«Гаряча лінія» служби зайнятості

 Сумщини: ми на постійному зв’язку

Нагадуємо, що для звернень громадян, надання оперативної інформації, яка входить до компетенції служби зайнятості, у Сумському обласному центрі зайнятості працює «гаряча лінія».

Так, з початку воєнних дій на «гарячу лінію» звернулося більше чотирьох тисяч громадян області. Найактуальнішими стали питання щодо реєстрації в службі зайнятості - 44%, відвідування центрів та філій – 26%, можливостей працевлаштування, видачі довідок – 21%, виплати допомоги по безробіттю – 9%.

 «Гаряча лінія» Сумського обласного центру зайнятості надає роз’яснення виключно в межах компетенції служби зайнятості, а саме, норм чинного законодавства про зайнятість, надання соціальних послуг та виплати допомого по безробіттю клієнтам служби зайнятості.

Із зазначених питань ви можете щодня звертатися з 8.00 до 21.00 за такими телефонами гарячої лінії:

093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.