Районна газета

ТЕПЛІ ДОЛОНІ ДИТИНИ І УСМІХНЕНЕ ОБЛИЧЧЯ, СЯЮЧІ ОЧІ І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ПОГЛЯД ДАРУЄ ЩАСЛИВЕ ВІДЧУТТЯ БАТЬКІВСТВА

До Дня усиновлення у Вирівському СБК вітання від представників районної влади та громадських діячів приймали усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, які відкрили свої серця і двері домівок для діток, потребуючих родини, а також ті донечки і сини, які знайшли своїх батьків в усиновленні

"Усім відома істина, що мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її. Найголовніше те, щоб діти зростали в любові та радості. Тож, прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності. Нехай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, а діти ростуть здоровими і успішними. Нехай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!», - з такими словами до батьків звернулися заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО та заступник голови районної ради Ірина КЛІГУНОВА.

З року в рік на Конотопщині спостерігається позитивна динаміка на користь усиновлення. Район був, є і надалі залишається одним із кращих у Сумській області у плані влаштування посиротілих дітей до сімейних форм виховання. Зокрема, на території Конотопського району району проживає 9 родин, які стали батьками шляхом усиновлення. На сьогоднішній день в районі 56 посиротілих дітей проживають під опікою родичів. Також протягом останніх  років на території району ведеться кропітка, відповідальна робота по влаштуванню  дітей, які лишилися без батьків, до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Так, на сьогоднішній день у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу виховується 14 дітей.

Взяти дитину в родину ніколи не пізно. Головне – щиро дбати про маленьких і юних, пригортати до серця рідних і дарувати свою любов тим, котрі позбавлені сімейного тепла, адже чужих дітей не буває!

Свято продовжилося яскравою концертною програмою.