Районна газета

18 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ, ЩО ОГОЛОШЕНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИМ ДНЕМ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою

В Україні визначені основні вектори реалізації державної політики, спрямованої на протидію торгівлі людьми і визначені повноваження органів виконавчої влади при здійсненні заходів з її протидії. 

Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.

17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми». Через декілька років Європейський Парламент одностайно прийняв звіт «Стратегії запобігання торгівлі жінками і дітьми, які є вразливими до сексуальної експлуатації». Прийняття цього звіту Членами Європейського Парламенту спонукає країни - члени ЄС вживати більше заходів для боротьби з торгівлею людьми і покращувати захист прав потерпілих осіб.

Країни, що ратифікували Конвенцію Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми» вдосконалюють систему надання допомоги потерпілим за коштами державних структур, процедури розгляду судових справ, координують діяльність силових відомств у сфері протидії торгівлі людьми з боку відповідних державних установ.      

Варто пам’ятати: людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі! Не бійтеся казати правду і захищайте свої права!